Ana içeriğe atla
     

64.Yıl Mesajı

Kültür Ailesinin Değerli Üyeleri, İnsana ilgiyle ve bilgiyle dokunan Kültür Koleji’nin 64’üncü yılına adım attık. Kökleri Cumhuriyetin çocukluk çağı olan 1932 yılının Eskişehiri’ne uzanan Kültür, yeni yaşını Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı heyecanıyla karşıladı. Bizim için 64 yıl çok sevmek ve değer bilmek demek. Bugüne kadar elinden tuttuğumuz bütün çocuklarımızı çok sevdik. Bizim için 64 yıl birlikte büyümek demek. 

Biz çocuklarımız ve gençlerimizle birlikte büyüyerek bugünlere geldik. Bizim için 64 yıl güvenmek demek. Biz çocuklarımızı birlikte büyüttüğümüz ailelerimize ve öğretmenlerimize içtenlikle, daima güvendik. Bizim için 64 yıl sadakat demek. Türkiye Cumhuriyeti’ne, Atatürk İlke ve Devrimlerine sadakati 64 yıldır ilke edindik. 

Bizim için 64 yıl mücadele demek. Kültür Koleji’nin kuruluş sembolü olan “Yelkenlimiz” her zaman sakin sularda olmadı. “Her iklim, bizim için bir deneyim” diyerek cesaretle ve tutkuyla yola devam ettik. Bizim için 64 yıl paylaşmak demek. Anaokulundan üniversiteye eğitimin tüm kademelerine yansıttığımız Kültür’ün değerlerini paylaşarak bugünlere geldik. Paylaşmayı, dayanışma kültürümüzü Vakfımız ile simgeleştirdik. Ve devam ediyoruz… 

Ulu Önder Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe, hiç durmadan yürüyeceğimize söz vererek… Kurucumuz ve Onursal Başkanımız İnş. Yük. Müh. Sayın Fahamettin Akıngüç’ten ve Sayın Gül Akıngüç’ten öğrendiğimiz insana saygı, emeğe değer ve ülke sevgisiyle... Kültür’ün 64’üncü yılına emek veren öğrencilerimize, ailelerimize, mezunlarımıza ve eğitimcilerimize en içten teşekkürlerimizle…

Nice Yıllara, Hep Birlikte... 

Ful AKINGÜÇ Yönetim Kurulu Başkanı

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.

Featured Posts

Contact info

  • Kültür Koleji : Ataköy 9.Kısım, Nilüfer Sk. 2/1, 34158 Bakırköy/İstanbul 0212 559 04 88
  • Kültür2000 Koleji : Karaağaç Mah., Sırtköy Bulvarı No: 2 Büyükçekmece 34500 - İstanbul0212 850 81 81
  • info@kultur.k12.tr
  • Kültür2000 Koleji Bahçeşehir Anaokulu - 0212 669 03 35 Badem 01, Villa 01, Bahçeşehir